Красиві кутові дивани: 10 переваг в їх користь

Вже давно не таємниця, що у світі меблів постійно з'являються оригінальні й незвичні стилі. Напевне, найпопулярніші з них є сучасні хай-тек, арт-деко, поп-арт, ф'южн, авангард. Вони визначають не тільки дизайн інтер'єру, а й створюють затишок та особливу атмосферу в домі. Дизайнери працюють над вдосконаленням моделей та створюють нові й цікаві варіанти меблів, що будуть відрізнятися функціональністю. 

Одними з таких є кутові дивани, які мають попит та є дуже популярними. Кутові дивани - це варіант для людей, які люблять затишок та зручність. Вони є дуже популярними на ринку через оригінальний зовнішній вигляд, функціональність та новизну конструкції. 

Кутові дивани мають значно більше переваг поряд з прямими:

1. Вони мають більше місць для сидіння.

2. Пропонують покупцям кращу зручність. 

3. Раціональне використання простору.

4. Вони оснащені додатковим відсіком, що призначений для зберігання речей.

5. Дивани мають спеціальні системи фіксації спинки на різних кутах. 

6. Мають спеціальний механізм, за допомогою якого можна розкласти конструкцію повністю.

7. Велика гарантія надійності і довговічності.

8. Стильний варант прикрашення кутка будь-якої кімнати.

9. Заміна повноцінного двоспального ліжка.

10. Універсальне використання для будь-якого інтер'єру.

Кутові дивани гарно поєднуються з різними меблями і столиками. Вони універсальні у використанні, тому їх охоче купують цінителі комфорту та краси.

Також кутові дивани мають різні типи розкладного механізму: 

1. Єврокнижка. Такий вид кріплення вважається найбільш надійним і довговічним, а захист для стін дає просторе спальне місце.

2. Викочування. Цей тип розкладання є довговічним, завдяки йому спальне місце розташоване дуже низько.

3. Дельфін. Це дуже зручний механізм трансформації кутового дивана, суть якого полягає у витягуванні однієї панелі під іншу. 

4. Акордеон. Такий тип розкладання відрізняється компактністю та забезпечує рівне спальне місце. Проте для цього дивана у кімнаті має бути достатньо простору.

5. Розкладачка. Цей диван не призначений для частого використання в якості спального місця. Також у ньому немає ящиків для білизни.

Інтернет-магазин шкіряних меблів пропонує вам купити кутовий диван, який виготовлений з якісного матеріалу та має високу гарантію якості і надійності. Він дуже зручний для користування, оснащений спеціальним відсіком для зберігання речей та вписується в будь-який інтер'єр. Також кутовий диван має спеціальні типи розкладного механізму, що відзначаються надійністю. У нашому асортименті товарів ви можете знайти дивани на будь-які смаки та вподобання. За детальною інформацією заходьте на сайт. Ми надаємо консультації у різних режимах та доставляємо продукцію у всі області України. 

Чекаємо замовлень!