М'які меблі хай-тек, або геометрія у просторі Вашого дому

Меблі хай-тек сьогодні надзвичайно популярні, хоч з'явилися вони ще у 70-х роках ХХ століття. Їх називають стилем майбутнього. Високі технології, що складають їх основу, постійно знаходять сотні сміливих рішень для втілення в нових задумках архітекторів, дизайнерів меблевих будинків та декораторів інтер'єру. Такі меблі впізнають за формулою трьох "Е": Ергономічність, Естетичність, Екстравагантність. 

Для того, щоб це відбулося, дизайнери меблів засвоюють і застосовують ефективні розробки науки і техніки, а новітні матеріали дозволяють створювати надивовижу красиві та зручні речі. 

Вони за своїм стилем дуже суворі, лаконічні та функціональні. Такі меблі мають витримані пропорції, чіткі лінії та геометричні обриси. Матеріалом для них здебільшого слугує пластик, скло і метал. Меблі у стилі хай-тек не мають декору, а демонструють гру світла на блискучих і матових поверхнях. Столи, шафи та дивани дуже витончені, легкі та компактні.

Стиль хай-тек враховує кожен міліметр простору та поєднує його з якомога більшою зручністю. Тому ці меблі мають розсувні елементи, деталі, що видозмінюються, поворотні секції, коліщатка, які ховаються, та численні полички і стелажі. Цей стиль поєднує у собі мобільність та універсальність, завдяки чому маленька тумбочка може миттєво перетворитися на стіл на дванадцять персон, а етажерка - перевтілитися у передпокій. 

Для вибору якісних м'яких меблів є декілька порад:

1. Вони мають бути простих геометричних форм та оббиті однотонною простою тканиною.

2. Засобами вираження хай-теку є скло, кольоровий пластик і метал. Це можуть бути відтінки срібного, білого, чорного та сірого або навіть ефекти глянцю.

3. Меблі повинні мати гармонійне поєднання простору і світла, форми предметів і їх кольору з ідеальними пропорціями. 

Стиль хай-тек відразу впадає у вічі своїми особливостями та стильною атмосферою. Це скляні столи і полиці, стільці з металевими ніжками та спинками, журнальні столики на коліщатках в поєднанні з металевими елементами декору, світильниками модельованого світла та настільними лампами на кронштейнах.

Наша фірма пропонує вам придбати м'які меблі хай-тек, що мають гарантію якості на довгі роки. Вони вирізняються чіткістю, конкретністю та діловитістю, адже виготовлені з надійного матеріалу та акуратно оббиті. У таких меблів немає малюнків та декоративних елементів, а в інтер'єрі доречне все легке, з чіткими геометричними формами. Вони завжди виглядають практично, стильно і зручно. Детальна інформація розміщена на нашому сайті. Ми консультуємо у телефонному режимі та онлайн. Доставляємо продукцію у всі регіони України.  

Додайте ще більше стилю і краси у ваш дім! Чекаємо замовлень!