Елітні шкіряні дивани: 5 переваг

Незалежно від того, в якому стилі оформлена Ваша вітальня, головну роль в ній будуть відігравати меблі. Саме вони є основою інтер'єру та можуть багато розповісти про свого власника: його вподобання, хобі, соціальний статус та рівень достатку. Меблі з шкіряною оббивкою вважаються предметами розкоші, які раніше могли собі дозволити лише заможні люди. Сьогодні ж такі меблі можуть собі дозволити практично всі, особливо з огляду на те, що Ви віддаєте гроші за товар, який буде служити не один день і навіть не один рік.

Елітні шкіряні дивани мають ряд переваг:

1) Стильний зовнішній вигляд. Наявність такого предмета в інтер'єрі надасть всьому приміщенню додаткового стилю і шарму. Крім того, така річ говорить про високий статус господаря. Якщо поставити такий диван в приймальні чи кафе – це відразу підкреслить елітність та професіоналізм підприємства. У будинку ж такий виріб покаже успішність і хороший смак господаря.

2) Довговічність. Крім привабливого зовнішнього вигляду, такі дивани також мають одну важливу перевагу, і це їх довговічність. Важко знайти оббивку з такими ж параметрами міцності і надійності. Матеріал не боїться впливу вологи і практично не дряпається. За умови правильного догляду вироби зможуть служити протягом довгих десятиліть. Якщо через необережність і виникнуть деякі потертості, прибрати їх за декілька секунд не становитиме проблеми.

3)  Екологічність. Оскільки поверхня дивану не виділяє токсинів та не викликає алергічних реакцій при контакті, такий матеріал є абсолютно безпечним як для навколишнього середовища, так і для людей.

4) Широкий асортимент товарів. Ринок сьогодні пропонує покупцям широкий вибір різноманітних моделей шкіряних диванів різних розмірів (від невеликих виробів до величезних диванів на всю стіну), конструкцій (прямі або кутові), розкладних механізмів (книжка, дельфін, седафлекс), додаткових елементів (полички, столики, підлокітники), кольорів (відтінок може бути абсолютно будь-яким) та типів каркасу.

5) Простота в догляді. Суттєвою перевагою шкіри є простота в догляді. Передусім поверхня не вбирає вологу. Якщо на таку поверхню пролити чай або сік – абсолютно нічого не станеться, достатньо буде лише протерти ганчіркою і все. Натуральна шкіра не накопичує пил та не вбирає сторонні запахи. Звичайне регулярне прибирання дасть можливість зберегти виріб красивим і функціональним впродовж тривалого періоду.

Якщо вищеперераховані переваги Вас зацікавили та саме зараз Ви шукаєте, де придбати елітні шкіряні дивани, то Ви звернулись за правильною адресою! Наша компанія реалізує широкий асортимент диванів з якісної італійської шкіри. В процесі виробництва ми враховуємо побажання клієнтів та комбінуємо форми, тканини, кольори та шкіру. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!