Елітні шкіряні дивани та крісла з функцією

Обираючи меблі для вітальні варто подбати не лише про їх зовнішній вигляд, але й у першу чергу на зручність та комфорт. Адже після важкого робочого дня так важливо відновити свої сили. Почуватися як в салоні, сидячи на комфортному дивані, можливо з технологією "реклайнер". Що являють собою крісла та елітні шкіряні дивани з  функцією "реклайнер" - тема даної статті.

Технологія "реклайнер"є новою у меблевій індустрії, її перевагою є надзвичайний комфорт. Реклайнер -  явлєю собою вбудований механізм всередині м'яких меблів, що забезпечує трансформацію спинки дивана чи крісла: спинка відкидається назад, а з передньої частини висувається зручна підставка для ніг. Спинка має три положення, які забезпечують оптимальну підтримку спини. Ідеально розрахований кут нахилу забезпечує комфортну підтримку вашого хребта. Таким чином м’язи перебувають у цілковитому розлабленні. Звичайні крісла не можуть забезпечити такого ефекту, вони навпаки можуть лише збільшити навантаження на ваш хребет, зарахунок твердої спинки.

Для кого підійде крісло та диван-реклайнер? Такий диван сподобається всім, він підійде для чоловіків, які так люблять проводити час за переглядом телевізара на улюбленому дивані. Для жінок, які постійно працють, займаються хатніми справами, доглядають за дітьми, на допомогу прийде крісло-реклайнер, яке допоможе зняти напруження після важкого дня. Для людей,які постійно працють за комп'ютером, для мам у декреті - диван подарує відчуття комфорту, у вас не болітиме спина і не затечуть ноги. А також для людей літнього віку - меблі з використанням функії "реклайнер" забезпечать комфортний відпочинок та стануть надійною профілактикою від хвороб спини.
Переваги реклайнерів, що відрізняють їх від звичайних крісел: 

- Першою беззаперечною перевагою є використання технології "реклайнер". Адже звичайне крісло не забезпечить вам тако ж комфорту та функціональних можливостей.
 - Друга перевага – ручне виготовлення кожного крісла. Кожен реклайнер ручної роботи, що проходить ретельний контроль та перевірку. Таким чином  це забезпечує надійність та довговічність меблів.
- Третя перевага – надзвичайно широкий вибір для дизайнерських рішень. Крісла та дивани представлені у найрізноманітніших стилях.Тому ви точне оберете ідеальне рішення для свого інтер'єру.

Де купити меблі реклайнер? Рекомендуємо вам звернути увагу на компанію "Valaga".Пропнуємо широкий вибір меблів-реклайнер, а саме: шкіряний диван реклайнер, шкіряний кутовий диван, шкіряні комплекти, крісла-реклайнери, представлені у різноманітних стилях (модерн, хай-тек, класичний. Особливістю наших меблів є використання якісної італійської шкіри, що забезпечує надійність та довговічність меблів.
Зацікавила наша пропозиція? Для здійснення замовлення скористайтесь онлайн-формою або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Наші консультанти допоможуть підібрати потрібні вам меблі, гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Замовлення приймаємо по всій території України.